PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Cena jeszcze niższa

Abonament PS Plus w promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Abonament PS Plus na rok można kupić obecnie w jeszcze niższej cenie. Kto zatem chce przedłużyć swoją subskrypcję Essential, niech korzysta z okazji.

Zacznę od tego, że w PS Store czy elektromarketach, za rok PS Plus Essential należy zapłacić 240 zł. A kto szuka oszczędności, ma szansę kupić subskrypcję o około 40 zł taniej. Promocja na abonament w sklepie CDKeys jest jeszcze większa!

PS Plus na rok w promocji. Najlepsza cena

CDKeys to zaufany sklep, w którym wielokrotnie robiłem zakupy. Niegdyś ceny PlayStation Plus były tam znacznie niższe, tak jak u innych sprzedawców, ale co było nie wróci. Obecnie w CDKeys mamy najniższą cenę na roczny abonament. Jeszcze kilka dni temu płaciliśmy tutaj 203,39 zł. Teraz cena jest niższa o kolejne kilka złotówek. Oto link do promocji:

Zakupiony klucz dostaniesz na swojego maila chwile po sfinalizowaniu transakcji. Można nim przedłużyć obecny abonament, lub wznowić subskrypcję po przerwie w opłacaniu. Oczywiście ten, kto nigdy wcześniej nie posiadał PlayStation Plus, aktywuje kluczem subskrypcję po raz pierwszy. Kluczyk jest “uniwersalny”.

Pamiętaj, że posiadając PS+ nie tylko masz dostęp do grania on-line. Skorzystasz również z dedykowanych promocji w PlayStation Store oraz przechowasz swoje zapisy gier w chmurze.

Niektórzy opłacają PS Plus też po to, aby odbierać co miesiąc nowe gry za darmo w ramach subskrypcji. Jeśli chcesz wiedzieć, co można zgarnąć w lutym, oto mała przypominajka:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie