PS Plus październik 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus na rok w dobrej cenie dla naszych Czytelników. Łapcie specjalny kod

Jeśli nie macie aktywnej subskrypcji PS Plus i chcecie się w nią zaopatrzyć, możecie to zrobić niższym kosztem dzięki naszemu kodowi. Obniża on cenę rocznej subskrypcji o kilkadziesiąt złotych.

Z naszym kodem możecie kupić subskrypcję PS Plus na 12 miesięcy za 169,99 złotych. Jest to więc sporo taniej względem standardowej ceny rocznej subskrypcji PlayStation Plus.

UWAGA – kod jest przeznaczony jedynie dla naszych Czytelników i działa tylko po przejściu na Eneba z poniższego linku. Jeśli kod nie będzie działał, należy uruchomić przeglądarkę w trybie incognito lub wyczyścić ciasteczka.

Jeśli nie wiecie, gdzie wpisać kod, pełną instrukcję znajdziecie w tym miejscu.

Promocja trwa do 20 stycznia 2022 roku do godziny 15:00 czasu polskiego.

Oferta PS Plus na styczeń 2022

Jeśli dołączycie teraz do subskrybentów PS Plus, będziecie mogli odebrać następujące tytuły:

  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • Dirt 5 (PS4, PS5)

Powyższe gry będą dostępne do odebrania do lutego. Kiedy raz przypiszecie je do konta, zostaną w Waszej bibliotece na zawsze, jednak będą działać tylko wtedy, kiedy będziecie mieć aktywną subskrypcję.

Dodatkowo subskrybenci PlayStation Plus mogą odebrać też specjalne prezenty w grze PUBG na PS4 i PS5 – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%