PS Plus na czerwiec 2022 dostępny od dzisiaj. Trzy nowe gry trafią do użytkowników

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PS4 PS5

Już dziś dostępna jest oferta PS Plus na czerwiec 2022 roku. Do graczy trafią tym samym trzy nowe gry, w tym wielki hit Sony.

Dość nietypowo, bo dopiero 7 czerwca abonenci PS Plus mogą odebrać najnowsze tytuły. Już od początku miesiąca było oficjalnie wiadomo, że po raz kolejny potwierdziły się najwcześniejsze przecieki; ofertę poznaliśmy więc de facto jeszcze w maju. Jedna z gier nie zachwyciła wprawdzie użytkowników PS5, jako że ci mieli już szansę ją ograć w ramach kolekcji PlayStation Plus, lecz dziś produkcja może trafić również do graczy trwających wiernie przy konsolach poprzedniej generacji. Chodzi oczywiście od God of War, którego pojawienie się w ofercie Plusa przyjęto niejednoznacznie; mimo wszystko obiektywnie stwierdzamy, że tak ważny hit Sony w pełni zasługuje na wyróżnienie.

PS Plus na czerwiec 2022 roku zawiera następujące tytuły:

  • God of War (PS4)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (PS4 i PS5)

Czerwcowa oferta jest o tyle ważna, że w tym miesiącu ruszy również nowa odsłona Plusa. Na premierę musimy wprawdzie zaczekać do 23 czerwca, lecz z pewnością będzie warto. Nowa subskrypcja będzie miała różne warianty, a wśród nich wiele udogodnień, specjalną kolekcję gier retro z poprzednich generacji konsol i wiele innych korzyści. O wszystkim przeczytacie w poradniku wprowadzającym nieco w świat nowego abonamentu od Sony.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie