Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Przez Red Dead Redemption II gracze zainteresowali się gruźlicą i lumbago

Oto jak popularna gra może wpływać na grających.

Według najnowszych statystyk wyszukiwarki Google, w ostatnich tygodniach notowane są coraz częstsze zapytania o takie terminy jak „gruźlica” oraz „lumbago”. Okazuje się, że wzrost wpisywania wymienionych słów w Google, zbiegł się z czasem premiery Red Dead Redemption II i to nie bez powodu.

Otóż zainteresowanie gruźlicą i lumbago miało miejsce w około dwa tygodnie po premierze gry od Rockstar. Obie choroby występują w Red Dead Redemption II, mając całkiem ważne znaczenie. Okazuje się ponadto, że hasło „gruźlica” na przykład w samych tylko Stanach Zjednoczonych, nie było tak popularne w Google od 11 lat. Wtedy to miała miejsce panika związana z epidemią wymienionej choroby.

Gracze jak widać chcą się edukować, a popularna gra skłoniła ich do sięgnięcia głębiej do sieci. Produkcja od Rockstar znalazła w pierwszych dniach od premiery miliony nabywców na całym świecie, nic więc nie dziwi że odbiło się to także na wyszukiwarce Google.

A Wy gracie w RDR2? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%