Znakomity Surface w promocji. Oszczędź nawet 1100 zł!

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Microsoft przygotował spore obniżki na różne modele Surface. Można sporo zaoszczędzić.

Sprzęty z rodziny Surface są wielozadaniowe i każdy w ich ofercie powinien znaleźć coś dla siebie. Dla przykład Surface Pro 7 to laptop 2 w 1 z ekranem dotykowym 12,3 cala sprawdzi się zarówno do profesjonalnych zastosowań mobilnie i stacjonarnie przy użyciu akcesoriów. Jest bardzo lekki i gwarantuje naprawdę niezłą wydajność. Dzięki połączeniu wszechstronności laptopa i tabletu oraz lepszej łączności, zapewnianej przez porty USB-C i USB-A, ultrasmukłe i lekkie urządzenie Surface Pro 7 dostosowuje się do Ciebie. Sprzęt waży tylko 770 gramów, a dzięki Surface Signature Type Cover można go zamienić w laptopa. Bateria wystarczy z kolei nawet na 10,5 godziny pracy.

Ceny urządzenia zaczynają się już od 3509 zł w najnowszej promocji trwającej do 2 grudnia. Wcześniejsza cena to 3899 zł, więc zaoszczędzamy 390 zł. W tej cenie otrzymujemy sprzęt z Intel Core i3, 4GB RAM i 128 GB pamięci. Jeśli poszukujecie większej wydajności, warto spojrzeć na model z Intel Core i5, 16GB RAM i 256 GB dyskiem. Sprzęt do niedawna kosztował 6899 zł, ale teraz jest w promocji za 5869 zł. Oszczędzamy więc aż 1030 zł!

Promocja na Surface PRO 7. Więcej szczegółów i konfigurator.


Drugą propozycją jest coś dla osób, które nie lubią kompromisów jeśli chodzi o wydajność. Mowa o Surface Studio 2. To desktop z ekranem 28 cali, który na pokładzie ma procesor Intel Core i7-7820HQ, kartę graficzną od firmy NVIDIA, i w zależności od opcji, 16 lub 32 GB RAM. Do tego dysk o pojemności 1TB. Cena sprzętu spadłą obecnie z 18 499 zł do 15 719. Warto jednak dodać, że oprócz wysokiej wydajności, otrzymujemy ogromny dotykowy ekran, a także minimalistyczny wygląd.

Promocja na Surface Studio 2. Więcej szczegółów i konfigurator.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się