Znajdziecie taniej? Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch w promocji

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto chętny zrelaksować się przy Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch, może kupić cyfrową wersje gry za 209 zł z groszami. To obecnie najlepsza oferta, jaka udało nam się znaleźć.

Animal Crossing: New Horizons – beztroski symulator życia na wyspie, który wciąga jak ruchome piaski – to jedna z gier obowiązkowych dla posiadaczy Nintendo Switch. Kto czekał na jakąś promocję – a jak wiadomo, ceny gier od Nintendo nie lubią szybko tanieć – może teraz sięgnąć po cyfrową wersję gry za 209,72 zł lub za 211,49 zł. Obie oferty dotyczą wersji gry na region Europejski:

Jak pisaliśmy w naszej recenzjiMimo kilku wad, gra jest rewelacyjna. Szczególnie w singlu. Spokojna rozgrywka, kolory, pogodny klimat, masa przedmiotów do wytworzenia, modelowanie i rozwój wyspy. Wszystko jest na tyle dobre, że po nowe Animal Crossing: New Horizons mogą sięgać gracze w różnym wieku. A multiplayer – chociaż momentami niedorobiony – może połączyć pokolenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się