Złap pada do Xbox One nawet 20% taniej

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem nowego kontrolera, warto spojrzeć na promocję od Microsoftu.

W ramach Black Friday, Microsoft przygotował nie tylko promocje na gry, o czym więcej znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości, ale też przygotował coś dla osób, które właśnie noszą się z zamiarem zakupu kontrolera. Bezprzewodowe pady do Xbox One, są teraz do dostania w cenie od 183 zł na oficjalnej stronie Microsoftu. W sklepie MS Store, można też spotkać kilka edycji limitowanych, które na pewno spodobają się kolekcjonerom.

Promocja na pady w sklepie Microsoft Store. Kontrolery tańsze nawet od 20%!

Oprócz wspomnianych wyżej wersji, amerykański producent ma coś dla miłośników różnych kombinacji kolorów. Chcecie stworzyć własnego unikatowego pada? Nic prostszego. Wejdźcie tutaj sprawdźcie promocje na pady w ramach Xbox Design Lab.

Spersonalizowany pad pozwala na wybranie dowolnych kolorów górnej części, tylnej, przyciskach, gałkach, a nawet możliwe jest dodanie grawera. Wielbiciele militariów mogą wybrać kolorystykę w odcieniach Camo lub Shadow, gdzie kolory płynnie się przenikają. Obecnie cena promocyjna zaczyna się od 259 zł. Zerknijcie tutaj na konfigurator.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się