Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

space engineers

Xbox Free Play Days: Space Engineers i oficjalna gra IO w Tokio za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i XGPU

2021/08/02 00:00:00

Dni do końca okazji Aktualizacja:

W kolejnej odsłonie Xbox Free Play Days abonenci XGPU oraz Xbox Live Gold mogą bezpłatnie przetestować dwie gry. W ten weekend to Space Engineers oraz Igrzyska Olimpijskie w Tokyo 2020: Oficjalna gra wideo.

Jeśli macie aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, możecie spróbować swoich sił w poniższych tytułach:

Jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry, osiągnięcia zdobyte podczas bezpłatnego weekendu zostaną do niej przeniesione.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się