Wiedźmin 3 za darmo. Masz grę na dowolną platformę, dostaniesz wersję GOG gratis

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jest oczywiście warunek.

Jeśli masz już grę Wiedźmin 3 Dziki Gon na dowolnej platformie PC lub konsoli, możesz teraz odebrać darmową kopię w GOG GALAXY 2.0. W przyszłości możesz się spodziewać więcej tego typu wydarzeń w GOG GALAXY 2.0.

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo – jak odebrać?

Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOG.COM zawiera kilka ekskluzywnych dodatków cyfrowych: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. Posiadacze wersji GOG.COM mogą pobrać wszystkie te dodatki, korzystając z aplikacji GOG GALAXY 2.0.

Darmową kopię gry możesz odebrać w aplikacji przez cały tydzień, do 23 czerwca, do godziny 13:00. Aby pobrać GOG GALAXY 2.0 na Windowsa lub macOS, odwiedź stronę www.gogalaxy.com. Upewinij się też, że masz najnowszą wersję aplikacji: 2.0.16.187 na Windows lub 2.0.16.200 na macOS.

Czym jest GOG GALAXY 2.0?

GOG GALAXY 2.0 to aplikacja, która pozwala połączyć listy znajomych i gry z różnych platform w jednym miejscu. Dzięki funkcjonalnej i starannie zaprojektowanej bibliotece, możesz uporządkować swoje gry PC oraz tytuły konsolowe, zarządzać nimi, uruchamiać dowolną grę na PC oraz śledzić postępy i statusy znajomych, ich osiągnięcia i czas gry na wszystkich połączonych platformach.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się