Wasteland 3 na PC w promocji. Zaoszczędź 100 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

28 sierpnia premiera Wasteland 3, które może okazać się jedną z najlepszych gier RPG tego roku. Kto chce, może skorzystać z promocji i kupić produkcję o wiele taniej.

Chętni na Wasteland 3? Na Steam gra kosztuje niemal 250 zł, ale możemy wydać o stówkę mniej, jeśli skorzystamy z promocji, jaka obowiązuje w sklepie CD Keys. Oferuje on klucz Steam na Wasteland 3 za 149 zł z groszami:

Recenzje Wasteland 3 są niezwykle pozytywne, a średnia z 26 ocen zebranych przez Metacritic wynosi 86/100. Co spodobało się recenzentom, a co wyszło nie do końca za dobrze? O tym pisaliśmy już wczoraj w tej wiadomości.

W grze Wasteland 3 obejmujesz dowodzenie nad drużyną Strażników Pustyni, stróżów prawa w postnuklearnym świecie, którzy próbują własnymi siłami odbudować obrócone w pył społeczeństwo. Ponad sto lat po dokonanym przez bomby zniszczeniu, walka o uratowanie ukochanej Arizony wydaje się beznadziejna. Jednak kontaktuje się z tobą samozwańczy Patriarcha Kolorado, obiecując pomoc za wykonanie zadania, które musi powierzyć komuś z zewnątrz – uratuj należące do niego ziemie przed ambicjami jego trojga żądnych krwi dzieci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się