Vampyr w promocji na PS4, PC i Switch. Cena od 49,99 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto nie zajrzał jeszcze do wiktoriańskiego Londynu i nie zasmakował krwi, może skorzystać z promocji na pudełkową wersję gry Vampyr w Empiku.

Empik przecenia pudełkowe wydania gry Vampyr w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli jesteście chętni na zakupy, oto linki:

Przypominamy, że Vampyr to sandboxowe RPG z perspektywy trzeciej osoby, która pozwoli na rozgrywkę od 12 do nawet 40 godzin. Kierujemy postacią Johnatana Reida, który w poprzednim życiu był lekarzem wojennym, a teraz stał się nowonarodzonym wampirem i łaknie krwi. Od nas będzie zależało zakończenie gry (są cztery) bowiem możemy albo ratować ludzi, albo też ich zabijać. Głównym zadaniem będzie jednak dotarcie do prawdy – co bądź kto stoi za wampiryzmem w Londynie początku XX wieku.

Gra została dosyć ciepło przyjęta przez recenzentów i jej średnia ocen w serwisie Metacritic, to 72/100 dla wersji PC. O plusach i minusach produkcji pisaliśmy w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się