Tomb Raider i Lara Croft and the Temple of Osiris za darmo dzisiaj na Steam

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Dzisiejszego popołudnia będziemy mogli zaopatrzyć się w dwie gry z panną Croft zupełnie za darmo i co ważniejsze, zatrzymać je w swojej bibliotece już na zawsze.

Nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z grą Tomb Raider (2013) oraz spin-offem Lara Croft and the Temple of Osiris (2014)? Dzisiaj będzie okazja, by zacząć nadrabiać zaległości.

Obie gry maja być udostępnione za darmo na Steam (dzięki lowcygier) dzisiaj 20 marca od godziny 18:00. Kto doda tytuły do swojej biblioteki do 24 marca, zatrzyma gierki na zawsze na swoim koncie.

Przypominamy, że wydany w 2013 roku Tomb Raider stanowił reboot serii i przyjął się znakomicie. Poznajemy tutaj historię pochodzenia Lary Croft oraz obserwujemy jej przemianę z młodej dziewczyny w twardą kobietę, walczącą o przetrwanie. Korzystając jedynie ze swojego instynktu i zdolności przekraczania granic ludzkich możliwości, Lara musi walczyć, aby odkryć mroczną historię zapomnianej wyspy i wyrwać się z jej uścisku. Pobierz zwiastun „Turning Point”, aby zobaczyć początek epickiej przygody Lary.

Co do Lara Croft and the Temple of Osiris, to spin-off serii wydany w 2014 roku i zarazem kontynuacja fabuły przedstawionej w Lara Croft and the Guardian of Light z 2010 roku. Produkcja oferuje kooperację dla czterech graczy.

Jak czytamy w opisie gry: To zupełnie nowa przygoda rozgrywająca się w ukrytej głęboko wśród egipskich pustyń Świątyni Ozyrysa. Lara Croft przybywa tam z nadzieją, że jako pierwsza dostanie się do środka, lecz to jej rywal, poszukiwacz skarbów Carter Bell, ma więcej szczęścia. Oboje chcą zdobyć kostur Ozyrysa, ale sprawy przybierają nieoczekiwany obrót… Kiedy po wejściu do grobowca Carter bierze do rąk ów mityczny przedmiot, przez przypadek uruchamia pułapkę, która sprowadza na dwójkę podróżników klątwę i budzi złego boga Seta. Za sprawą kostura dochodzi jednak również do przebudzenia bogów Horusa i Izydy, syna i żony Ozyrysa. Uwolnieni ze swojego starożytnego więzienia łączą siły z Larą i Carterem, by wskrzesić swego ojca i męża – bowiem tylko on może zdjąć klątwę. Przedzierając się przez piaski i prastare grobowce, Lara i jej towarzysze stawią czoła bóstwom i potworom z mitów i legend. Bohaterka musi odnaleźć fragmenty Ozyrysa, by nie pozwolić Setowi na zniewolenie ludzkości – stawką są losy świata!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się