Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

The Last of Us 2 z padem DualShock 4 w świetnej cenie

Dni do końca okazji Aktualizacja: Skorzystaj z okazji

W takim zestawie za samą grę wychodzi jedynie około 150 zł. Chętni na pakiet The Last of Us 2 z padem DualShock 4?

W Media Expert możemy zaopatrzyć się w bundle The Last of Us 2 + DualShock 4. Zestaw wyceniono na 399 zł i występuje on w trzech wariantach (przy każdym wysyłka za darmo):

The Last of Us 2 trafiło w gusta wielu graczy, a jak możemy zobaczyć na przykładzie Wielkiej Brytanii, nie ma sobie równych. Tytuł od Naughty Dog stał się największą premierą w UK, jeśli chodzi o wydania pudełkowe w tym roku. TLoU 2 przebiło poprzedniego tegorocznego lidera, którym był Animal Crossing: New Horizons, aż o 40 procent (dzięki gamesindustry).

The Last of Us 2 okazało się również (w tygodniu swojej premiery) najszybciej sprzedającą się grą na PlayStation 4, wyprzedzając Uncharted 4 o nieco ponad 1 procent. Gra sprzedała się ponadto aż o 76 procent lepiej niż pierwsze The Last of Us na PlayStation 3.

A jak my oceniliśmy The Last of Us 2? Kolega Bartek pisał w recenzjiThe Last of Us 2 to tytuł, który trzeba mieć. Naprawdę nie warto być zacietrzewionym hejterem, który twierdzi, że gra nadaje się tylko do kosza, bo przeczytał kilka kontrowersyjnych postów na RedditcieTLoU 2 to jeden z najlepszych exclusivów tej generacji, wyglądający przepięknie, grywalny i niosący ważne przesłanie.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się