The Division 2 na PC za 12 zł, na Xbox One za 28 zł. Tańszy Resident Evil 2

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Podrzucamy garść kolejnych promocji na gry PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Kolejne okazje czekają, a niektóre z nich są mocno limitowane. W chwili publikacji tego newsa zostało dosłownie kilka egzemplarzy Resident Evil 2 w wersji PS4/Xbox One po 79 zł (jeśli zobaczycie po przejściu w poniższy link wyższą cenę, to znaczy, że promocyjne sztuki już sprzedane). Warto również skorzystać z ogromnej promocji na The Division 2 – wersja PC w Ubistore chodzi obecnie po 12 zł (oferta kończy się w poniedziałek, 17 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.). W Epic Games za The Division 2 zapłacimy kilkanaście groszy więcej – 12,49 zł (oferta ważna do 3 marca). Posiadacze konsoli Xbox One mogą natomiast zgarnąć The Division 2 za około 28 zł w Eneba. Co jeszcze? Zerknijcie sami:

Przypominamy, że Ubisoft dopiero co zapowiedział ogromny dodatek The Division 2: Warlords of New York, zatem tym bardziej warto zaopatrzyć się w tanią wersję podstawową. Premierę DLC zaplanowano na 3 marca (ma kosztować 30 dolarów).

Warlords of New York zaoferuje nowe lokacje, scenariusz, wyposażenie, jak i zmiany w samym gameplayu. Dodatek przeniesie nas do Nowego Jorku, ale produkcja nie będzie wykorzystywała lokacji z pierwszej części serii. Tym razem przyjdzie nam zwiedzać Dolny Manhattan (w tym Wall Street czy Chinatown), gdzie naszym głównym zadaniem będzie – tak jak informowano w przeciekach – rozprawienie się z byłym agentem Dywizji oraz jego kolegami. Jeśli chodzi o mechanikę, to spodziewajcie się przede wszystkim zmian w systemie RPG. Istotne jest również, że maksymalny poziom progresji w grze wzrośnie od 30 do 40 punktów. Przebudowie ulegnie także system rekalibracji sprzętu. Z obszaru miasta zniknie śnieg; zamiast niego doświadczymy słonecznej pogody, co wpłynie na klimat gry. Natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to ma m.in. wrócić znana z pierwszej odsłony serii sticky bomb.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się