Symmetry do odebrania za darmo. Weekend z polskimi grami na GOG

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Polska platforma GOG.com rozdaje survival Symmetry oraz ogłasza powrót kultowych polskich gier, takich jak Polanie, Kajko i Kokosz oraz Zagadki Lwa Leona. Do tego przygotowano dla graczy wyjątkowe kolekcje.

Od początku tygodnia na GOG.com królują gry niezależne, ale nadchodzący weekend przynosi kadencję ze zdecydowanie polską nutą. Zaczynamy od SYMMETRY, które odbierzecie za darmo do 5 kwietnia, do godziny 15:00. Sprawdźcie koniecznie tę nietuzinkową survivalową grę symulacyjną od polskiego studia Sleepless Clinic, której akcja toczy się w futurystycznym retro świecie science-fiction. Badawczy statek kosmiczny dociera na opuszczoną planetę. Nic nie jest takim, jakim się wydaje, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Czy załoga zdoła przetrwać i wrócić do domu? Żeby dostać grę, wystarczy zajrzeć na główną stronę GOG.com i kliknąć w baner na górze strony.

Powroty po latach

Na dzisiejsze premiery czekaliśmy przez wiele lat. Polanie, Kajko i Kokosz oraz Zagadki Lwa Leona to tytuły, które nie tylko spędzały niektórym z nas sen z powiek w dzieciństwie, ale też nieśmiertelne klasyki i legendy, które do dziś mogą zawstydzić solidnym wykonaniem i porcją dobrego humoru niejedną współczesną produkcję. Po latach zapomnienia wracają na GOG.COM bez DRM.

Czas pognać znów na pastwisko i zapracować na rzekę mleka, za którą uzbroimy naszą armię, by stawić czoło najbardziej zajadłym słowiańskim przeciwnikom. Polanie II (KnightShift) debiutują dziś na GOG.COM, a do 29 czerwca do godziny 15:00 kupując Polan II, otrzymacie również pierwszą część Polan w polskiej wersji językowej za darmo. Pliki instalacyjne znajdziecie na swojej półce jako darmową zawartość do KnightShift.

Legendarny Kajko i Kokosz oparty na komiksie Janusza Christy to przede wszystkim absolutnie fenomenalna porcja dobrego humoru w pięknej, ręcznie rysowanej oprawie graficznej i niewyczerpana studnia bon motów najlepszego sortu. Poznajcie kasztelana Mirmiła, jego małżonkę Lubawę, dobrą czarownicę Jagę, niezgułowatego Ofermę, Hegemona i jego zbójcerzy, a także wiele innych postaci, znanych z komiksów o przygodach Kajka i Kokosza. Gra jest dostępna wyłącznie w polskiej wersji językowej.

Zagadki Lwa Leona to nawet po ponad 20 latach świetny rozgrzewacz zwojów, w którym zmierzycie się z łamigłówkami na 45 różnych poziomach osadzonych w świecie dżungli, pod wodą oraz na biegunie północnym. Polska produkcja to świetna okazja do rodzinnej zabawy, a z pomocą przyjdą nam także mieszkańcy poszczególnych światów: egzotyczne ptaki, ryba-piła, ryba młot i oczywiście foki!

Kolekcje specjalne

Sprawdźcie koniecznie kolekcję tytułów autorstwa polskich studiów nominowanych lub nagrodzonych Paszportami „Polityki”. Znajdziecie w niej produkcje CD PROJEKT RED, 11 bit studios, SUPERHOT Team, Bloober Team, Acid Wizard Studio, The Farm 51, Juggler Games, Polyslash i Walkabout Games.

Źródło: GOG, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się