Świąteczna akcja w Epic Games Store. Gry za darmo przez 12 dni

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeśli czekacie na świąteczne promocje w Epic Games Store, to właśnie nadszedł dobry czas, aby zajrzeć do sklepu.

Epic Games przygotowało Holiday Sale 2019. Na czym ona polega? Otóż codziennie przez kolejne 12 dni, wpadać będzie nowa darmowa gra do pobrania. Pierwszą z nich jest bardzo dobrze oceniana strategia Into the Breach.

Nie jest to co prawda tytuł typu AAA, ale nadrabia grywalnością. Produkcja ukazała się w lutym ubiegłego roku i naprawdę została doceniona przez graczy. Zerknijcie poniżej na zwiastun, aby się przekonać, z czym to się je.

To jednak nie wszystko. W ramach Holiday Sale 2019 gracze będą mieli okazję skorzystać z licznych promocji na już dostępne gry, zarówno jeśli chodzi o nowości, jak i starsze tytuły. Star Wars Jedi: Fallen Order zostało przecenione o 17%, a Borderlands 3 nawet o 35%. Red Dead Redemption 2 można z kolei kupić taniej o 20%.

Co więcej, na graczy czeka kupon o wartości 10 dolarów, który można wykorzystać na produkt w ofercie Epic Games Store, którego cena przekracza 14,99 dolarów. Oczywiście kupon można wymienić na ekwiwalent lokalnej waluty.

Skorzystacie z oferty Epic Games Store? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się