Star Citizen – prawie dwa tygodnie darmowej rozgrywki dla każdego

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W Star Citizen już wkrótce rozpocznie się konkurs najlepszych pojazdów – Ship Showdown. Na ten czas kosmiczny symulator będzie dostępny za darmo dla każdego chętnego.

Społeczność Star Citizen wybrała niedawno 16 najlepszych statków dostępnych w grze. Aby wyłonić ostatecznego zwycięzcę studio Cloud Imperium Games zdecydowało się na udostępnienie gry do darmowych testów. Swoją cegiełkę może dołożyć każdy zainteresowany gracz.

Aby otrzymać możliwość zagrania w słynny symulator należy użyć kodu „SHOWDOWN2950„. Odblokowuje on dostęp do samej gry, jak i wszystkich pojazdów biorących udział w konkursie. Dokładne instrukcje do realizacji kodu znajdziecie w tym miejscu. Poza możliwością darmowego zapoznania się z grą przygotowano także zniżki na kilka zestawów startowych. Promocja potrwa do 23 września.

 

Star Citizen może pochwalić się mianem gry o największym budżecie w historii branży. W czerwcu tego roku twórcom udało się osiągnąć próg 300 milionów dolarów i przebić tym samym Call of Duty: Modern Warfare 2 pod względem kosztów produkcji. Taki wynik zdecydowanie robi wrażenie.

Sama gra stale się rozwija, a deweloperzy chętnie dzielą się ze swoją społecznością kolejnymi aktualizacjami. Jeszcze nie tak  dawno temu Star Citizen było krytykowane za przedłużanie oficjalnego wydania gry przez Cloud Imperium Games, a sami twórcy nazywani oszustami chcącymi zarabiać niewielkim nakładem pracy. Wiele wskazuje na to, że sytuacja uległa poprawie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się