Premiery PS4 i promocje na Black Friday. Oto sposób, by oszczędzić jeszcze więcej

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Brytyjska ekipa PlayStation podzieliła się filmikiem prezentującym nowości na PS4. Mamy również przypomnienie o trwającej promocji z okazji Black Friday, a my podrzucamy link do oferty, dzięki której zdobędziecie tańsze doładowanie portfela PSN.

Obecny tydzień to kilka ciekawych, choć mniejszych premier na PS4. Na poniższym filmiku możemy zobaczyć Gris – to pełna nadziei młoda, radząca sobie z bolesnymi doświadczeniami dziewczyna zagubiona we własnym świecie. Jej podróż wśród rozpaczy odzwierciedla sukienka, która zapewnia nowe zdolności pomagające w podróży przez spłowiałą rzeczywistość. Wraz z rozwojem historii Gris dojrzewa i zaczyna postrzegać świat w inny sposób, odkrywając nowe ścieżki do zbadania.

Sony zwraca naszą uwagę również na nowy horror TheNightfall. Tutaj wcielamy się w Victorię, która przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, gdzie dziewczyna dostała nową pracę. Pierwsza noc w nowym domu nie jest jednak najszczęśliwsza, a nasza bohaterka przeżywa prawdziwy koszmar.

Materiał od brytyjskiej ekipy PlayStation pokazuje też Contagion VR: Outbreak, nową grę dla PS VR. Tutaj również mamy elementy horroru, tyle że w strzelankowym sosie.

Na koniec przypomniano o trwającej promocji w PlayStation Store na Black Friday, gdzie przeceniono naprawdę wiele świetnych gier! Pełną listę wraz z cenami podawaliśmy w tej wiadomości, a jeśli chcecie zaoszczędzić jeszcze więcej, możecie doładować wirtualny portfel PSN znacznie taniej niż zazwyczaj. W Eneba, za 100 zł doładowania zapłacicie jedynie 83,33 zł z kodem zniżkowym „PlanetaGracza”, który należy wpisać w koszyku po dodaniu do niego produktu. Cena bez kodu jest nieco wyższa i wynosi 88 zł, więc warto z niego skorzystać! Do ostatecznej kwoty może dojść niewielka prowizja za płatność, jednak jest ona naprawdę niewielka i zdecydowanie wychodzimy na plus. Linki do promocji:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się