Red Dead Redemption 2 na PC w promocji za 162 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto chce zaopatrzyć się w tańsze Red Dead Redemption 2 na PC, niech zerknie na poniższą ofertę promocyjną.

Polska wersja Red Dead Redemption 2 na PC (wersja na Rockstar Games Launcher) jest obecnie dostępna w CD Keys za nieco ponad 162 zł (z kodem zniżkowym „PAYPAL2019”). Jeśli chcecie się zaopatrzyć, oto link do oferty:

Red Dead Redemption 2

Ameryka, rok 1899. Polowanie stróżów prawa na ostatnie gangi przestępców wyznacza początek końca epoki Dzikiego Zachodu. Ci, którzy się nie poddadzą ani nie ulegną, zginą. Po nieudanym napadzie w miasteczku Blackwater Artur Morgan i gang Van der Linda są zmuszeni do ucieczki. Gdy agenci federalni i najlepsi w całym kraju łowcy nagród depczą im po piętach, członkowie gangu muszą przetrwać w surowym sercu Ameryki, robiąc to, co potrafią najlepiej — rabując, kradnąc i walcząc. Pogłębiające się wewnętrzne podziały grożą jednak rozpadem gangu. Artur wkrótce będzie musiał dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangsterów, którzy go wychowali.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się