PS Plus w promocji za 152 zł. Abonament na rok

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Chcecie tanio przedłużyć abonament PlayStation Plus lub kupujecie go po raz pierwszy? Subskrypcja na 12 miesięcy za 152 zł to naprawdę dobra opcja. Zyskujecie granie online i darmowe gry na PS4. Oferta PS Plus luty 2020 to aż pięć tytułów do ogrania.

Standardowa cena za roczny abonament PS Plus to 240 zł, lecz zawsze można skorzystać z ciekawych promocji, które proponuje choćby sklep Eneba. Obecnie 12 miesięczna subskrypcja jest tam wyceniona na 152 zł z groszami, jeśli skorzystacie z kodu rabatowego dla naszych czytelników – „PlanetaGracza„. Do ostatecznej kwoty dochodzi niewielka prowizja za płatność (około 3 zł w przypadku wybrania opcji Przelewy24). To jedna z najniższych cen na PS+ ostatniego czasu, zatem warto rozważyć zakupy. W opisywanej ofercie jest roczny Plus na region Polski, a klucz dostajemy na maila po dokonaniu wpłaty. Chętni? Oto link:

Kod nie tylko aktywuje Plusa na nowych kontach, lecz służy również do przedłużenia już posiadanego abonamentu. O zaletach posiadania subskrypcji rozpisywać się specjalnie nie trzeba, zatem przypominamy tylko darmowe gry na luty.

PlayStation Plus luty 2020 – gry na PS4

  • BioShock: The Collection (3 gry w zestawie),
  • The Sims 4
  • Firewall Zero Hour

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się