PS Plus – przegląd promocji na abonament. Oszczędź do 79 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Już w środę poznamy ofertę PS Plus grudzień 2019, a dzisiaj szukamy tańszego abonamentu. Gdzie można kupić roczną subskrypcję w niższej cenie? Z okazji Black Friday sypnęło promocjami tu i ówdzie.

Choć zawsze można znaleźć jakąś lepszą lub gorszą promocję na Plusa, obecnie – tuż przed Black Friday – mamy wysyp ciekawych ofert. Można zatem przedłużyć sobie subskrypcję o wiele tańszym kosztem, zamiast płacić zwyczajowe 240 zł. Najniższe ceny znajdziemy m.in. w Eneba oraz CD Keys, gdzie 12 miesięcy PlayStation Plus na region polski kosztuje 166-167 zł. Kod aktywacyjny przychodzi na maila zaraz po zakupie. W Eneba możecie jednak skorzystać z kodu „PlanetaGracza”, który daje dodatkowe 3% zniżki (kod wpisujemy w koszyku, po dodaniu do niego produktu). Zatem zapłacicie około 161 zł! Nieco więcej wychodzi w elektromarketach, gdzie roczny Plus chodzi w promocji po 180 zł. Korzystając z najtańszej oferty w Eneba, możemy zaoszczędzić około 74 zł. Oto linki do ofert:

Według niedawnych plotek, w ofercie PS Plus grudzień 2019 możemy znaleźć God of War, choć to tylko pogłoska. Jakby nie było, tańszy abonament przyda się do grania w sieci. Skorzystacie z oferty?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się