PS Plus na rok w promocji. Abonament za 152 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeśli nie obłowiliście się w abonament PS Plus na niedawnym Days of Play, możecie skorzystać z obecnej promocji w CD Keys. To obecnie najtańsza opcja.

Abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy ponownie jest przeceniony w CD Keys. Subskrypcję na region Polski kupimy tam za 152 zł z groszami:

Przypominamy, że aktywny abonament pozwala grać online na PlayStation 4 oraz umożliwia nam korzystanie z ekskluzywnych zniżek w PS Store. Dodatkowo co miesiąc pobieramy 2 gry za darmo. W czerwcu są to naprawdę świetne produkcje.

PS Plus czerwiec 2020 – pełna oferta – gry PS4 oficjalnie

  • Call of Duty WWII
  • STAR WARS Battlefront II

Call of Duty WWII to strzelanka wydana na PlayStation 4 w listopadzie 2017 roku. Gra zapewnia odmienne wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze Wieloosobowej i w trybie zombie. Kampania przenosi graczy do Europy, a tryb Wieloosobowy to powrót do korzeni rozgrywki Call of Duty. Call of Duty: WWII Zombie Naziści to z kolei oryginalny, przerażający tryb współpracy, który przedstawia zupełnie nową historię dla wszystkich fanów zombie w Call of Duty.

Jeśli chodzi o drugą grę w PS+ na czerwiec 2020 – STAR WARS Battlefront II – jest to strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

PS Plus czerwiec 2020 – gry – reklama oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się