PS Plus na 12 miesięcy za 159,99 zł. Promocja na abonament

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeden z cyfrowych sklepów zaprasza na promocję dotyczącą abonamentu PS Plus na 12 miesięcy. Roczną subskrypcję zgarniemy w naprawdę korzystnej cenie.

Jeśli jesteście chętni na abonament PS Plus w promocji, możecie teraz kupić roczną subskrypcję w CD Keys za 159,99 zł (cena obowiązująca w chwili publikacji newsa, która może się zmienić). Link do oferty wrzucamy poniżej i zanim do niego zajrzycie wspomnimy tylko, że kupujecie klucz na region PL, który otrzymacie na maila zaraz po dokonaniu wpłaty. Możecie nim przedłużyć aktywny abonament lub oczywiście skorzystać z niego jako nowy użytkownik Plusa.

Przypominamy, że z abonamentem dostajecie możliwość grania online na PS4, otrzymujecie ekskluzywne zniżki w PlayStation Store oraz zgarniacie co miesiąc gry za darmo. W lutym do pobrania są następujące produkcje:

PS Plus luty 2020 – oferta – gry PS4

  • BioShock: The Collection,
  • The Sims 4
  • Firewall Zero Hour

BioShock: The Collection

Wróć do miast Rapture i Columbia, aby poznać nagradzaną serię BioShock jak nigdy dotąd. BioShock: The Collection ponownie opowiada epickie przygody w świecie BioShock w przepięknie odtworzonej grafice 1080p. Bioshock: The Collection zawiera całą zawartość dla jednej osoby z gier BioShock, BioShock 2 i BioShock Inifnite, całą zawartość dodatkową dla jednego gracza, “Columbia’s Finest” pack oraz Director’s Commentary: Imagining BioShock, z udziałem Kena Levine i Shawna Robertsona.

The Sims 4

Puść wodze wyobraźni i stwórz wyjątkowy świat Simów, który wyraża Ciebie! Odkrywaj bogactwo opcji i dostosowuj najdrobniejsze szczegóły dotyczące Simów, ich domów i nie tylko. Wybierz wygląd, zachowanie i ubiór Simów, a następnie zaprojektuj ich niesamowite domy.

Firewall Zero Hour

Koordynuj uderzenia taktyczne w otoczeniu 360º z pełną wolnością ruchu w tej wciągającej strzelance drużynowej, dostępnej wyłącznie na PlayStation VR. Usłysz odgłosy wystrzałów wokół siebie, dzięki dźwiękowi 3D surround, podczas walki w jednostce elitarnych najemników, zaangażowanych w rywalizację o najwyższą stawkę i cenne dane wywiadowcze. Współpracuj z innymi graczami, wspólnie realizujcie strategie, eliminujcie wroga, zabezpieczcie cel i… zgarnijcie gotówkę.

PlayStation Plus luty 2020 – trailer oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się