PS Plus marzec 2020 – czekamy na gry, oszczędzamy 80 zł. Promocja na roczny abonament

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Rozpoczynamy odliczanie do ujawnienia oferty PS Plus marzec 2020 i jak co miesiąc, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem gier na PS4, podrzucamy Wam linki do najlepszych okazji na roczny abonament. Gdzie najtaniej i za ile? 

Jeszcze kilka dni i poznamy gry na PS4 z oferty PS Plus marzec 2020, lecz zanim to się stanie, możemy zadbać o to, by mieć do nich dostęp. Kto kupuje Plusa od dawna i chce go przedłużyć, może skorzystać z poniższych promocji. Kto nigdy wcześniej nie posiadał subskrypcji, lub dawno wygasła, może teraz rozpocząć/odnowić ją naprawdę okazyjnie. Tym razem najtaniej za roczną subskrypcję PlayStation Plus zapłacimy w sklepach cyfrowych CD Keys oraz Eneba. Oba źródła oferują abonament na region Polski, a klucz do wklepania w PSN otrzymamy na maila zaraz po dokonaniu wpłaty. W przypadku pierwszego ze wspomnianych sklepów, PS+ na 12 miesięcy wyrwiemy obecnie za 159,99 zł, czyli oszczędzamy 80 zł w porównaniu do standardowej ceny. W przypadku Eneba, za rocznego Plusa płacimy niewiele więcej – z kodem rabatowym „PlanetaGracza” (wpisujemy go w koszyku, po dodaniu do niego produktu) wychodzi 160,10 zł, lecz dochodzi do tego niewielka prowizja za płatność (około 3 zł). W Eneba cena lubi się jednak szybko zmieniać, zatem warto zawsze sprawdzić poniższy link, jak wygląda w danej chwili (my podajemy kwotę aktualną podczas publikacji tej wiadomości). Oto linki do ofert:

Abonament PS Plus – czy warto?

Za wspomnianą kasę na pewno, choć oczywiście znajdą się osoby, które chciałyby mieć wszystko za darmo i nie podoba się im polityka Sony odnośnie płatnego dostępu do grania online. Cóż… albo się akceptuje takie warunki i wchodzi do gry, albo odpuszcza i gra na innej platformie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Przypominamy, że z abonamentem PlayStation Plus otrzymujemy nie tylko dostęp do rozgrywek sieciowych, lecz dostajemy także ekskluzywne zniżki w PS Store oraz darmowe gry co miesiąc. Poprzednie oferty zawierały przynajmniej jeden porządny tytuł (choć stary), zatem liczymy na to, że PS Plus marzec 2020 też przywita nas czymś ciekawym. Póki co, możemy pobierać gry z oferty na luty, czyli:

PS Plus luty 2020 – gry dostępne do 3 marca

  • BioShock: The Collection (3 gry w zestawie),
  • The Sims 4
  • Firewall Zero Hour

PlayStation Plus luty 2020 – trailer oferty

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się