Promocje – okazja na DOOM Eternal PC, procesor AMD Ryzen 5 i pad Xbox One z grą FIFA 20

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Szukacie okazyjnej ceny na DOOM Eternal, bądź chcecie zaopatrzyć się w kontroler Xbox One wraz z FIFA 20? Zerknijcie na nowe promocje, do których dorzucamy niezłą cenę na procesor AMD Ryzen 5.

20 marca DOOM Eternal wylądował na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pierwsze recenzje wypadły bardzo pozytywnie i średnia z 37 ocen zebranych przez Metacritic wynosi obecnie 90/100. Kto jeszcze nie zaopatrzył się we własny egzemplarz gry, może to zrobić obecnie najtaniej w CD Keys (wersja cyfrowa, jest język polski). Tytuł w wersji na PC kosztuje tam jedynie 161 zł z groszami. Inną fajna okazja jest limitowana promocja w RTV Euro AGD na zestaw kontroler Xbox One z grą FIFA 20. Płacimy 269 zł (w chwili publikacji newsa zostało 41 zestawów, promocja trwa do wyczerpania zapasów, lub do końca dnia). Na koniec procesor AMD Ryzen 5 z OleOle (ze sklepu elektromarketu na Allegro) za 489 zł. Oto linki do ofert:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się