Promocje – 3 gry Assassin’s Creed na PS4 za 49,99 zł, 3 gry Gothic na PC za 3,76 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Assassin’s Creed The Ezio Collection oraz Gothic Universe Edition w świetnych cenach. Choć to starsze tytuły, naprawdę warto zagrać, jeśli nie mieliście jeszcze okazji. 

Co jakiś czas Assassin’s Creed The Ezio Collection ląduje w atrakcyjnej promocji i jeśli wcześniej nie skorzystaliście, macie teraz kolejną szansę. Pudełkowe wydanie odświeżonych klasyków w wersji na PlayStation 4 zgarniemy za 49,99 zł. Pakiet zawiera remastery trzech świetnych gier z uniwersum, w których wcielimy się w legendarnego mistrza asasynów, Ezio Auditore da Firenze. Posiadacze komputerów PC mogą natomiast sięgnąć po cyfrowe wydanie Gothic Universe Edition. Jedynie Znajdziemy w nim zestaw trzech kultowych produkcji od studia Piranha Bytes. Cena? Jedynie 3,76 zł.

Zawartość Assasin’s Creed: The Ezio Collection:

  • Assassin’s Creed II – Saga Ezio się rozpoczyna, a ty walczysz i odkrywasz otwarty świat włoskiego renesansu – epoki sztuki, bogactw i zabójczych spisków.
  • Assassin’s Creed Brotherhood – Ruszaj do największego miasta Włoch, Rzymu – centrum władzy, chciwości i korupcji. Jako Ezio obejmij przewodnictwo nad całym bractwem asasynów.
  • Assassin’s Creed Revelations – Dwóch asasynów, jedno przeznaczenie. Wyrusz na ostatnią przygodę Ezio, który podąża śladami swego wielkiego mentora, Altaira. W trakcie podróży po XVI-wiecznym Konstantynopolu, sercu Imperium Osmańskiego, czeka cię wiele odkryć i objawień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się