Promocja! Xbox One X z grą za 1299 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Microsoft przygotował bardzo interesującą promocję na najmocniejszą konsolę na rynku. Sprzęt z wybraną grą kosztuje 1299 zł.

Zastanawialiście się nad zakupem nowej konsoli? Teraz jest bardzo dobra okazja. W oficjalnym sklepie Microsoftu można dostać Xbox One X za 1299 zł w pakiecie z jedną grą. Trudno jest znaleźć w internecie lepszą cenę za taki zestaw, więc warto zastanowić się nad ofertą, zwłaszcza że promocja trwa tylko do 29 marca. A jakie gry można wybrać?

Gears 5, Star Wars Jedi: Upadły Zakon lub Forza Horizon 4 – takie trzy gry czekają na graczy do wyboru. Pierwsza gra to jedna z najlepszych strzelanek obecnej generacji konsol. W serwisie Metacritic zdobyła aż 84 punkty na 100 od 89 recenzentów z całego świata. Docenili ją także gracze przyznając 8.4 punkty na 10 (ocena spośród 2418 opinii). Produkcja prezentuje się bardzo dobrze pod względem wizualnym – to jedna z najlepiej wyglądających obecnie gier – idealnie wykorzystująca moc Xbox One X. Do tego wartka akcja i wciągająca fabuła nie pozwalają oderwać się od ekranu.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to także bardzo mocna pozycja na liście, które możecie wybrać w zestawie z Xbox One X. Gra zebrała 81 punktów na 100 w serwisie Metacritic co daje jej tytuł jedną z najlepiej ocenianych produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen. Gracze również ją docenili, przyznając 8.2 punkty na 10. A jak przedstawia się fabuła? W Star Wars Jedi: Upadły Zakon musisz uciec przed potwornymi machinacjami sił Imperium, wspomagany przez byłą Jedi, zrzędliwego pilota i swojego nieustraszonego droida. Takie połączenie na pewno daje dużo dobrej zabawy na wiele godzin.

Na koniec prawdziwa perełka, czyli Forza Horizon 4. Wielbiciele wyścigów nie mogą tej produkcji przegapić. Perfekcyjny model jazdy, oprawa graficzna na najwyższym poziomie, mnóstwo autentycznych aut z najwyższej półki i klimat festiwalu motoryzacyjnego. Czego chcieć więcej? Forza Horizon 4 to jedna z najlepiej ocenianych wyścigów obecnej generacji konsol i to miano ma na pewno zasłużone. Aż 92 punkty na 100 i nagroda „Must-Play” serwisu Metacritic mówią same z siebie!

Promocja! Xbox One X z grą za 1299 zł!

Xbox One X to obecnie najmocniejsza konsola na rynku. Sprzęt potrafi bez problemu wyświetlić gry w rozdzielczości 4K i w standardzie HDR10. Do tego ma na pokładzie 1TB dysk, dzięki czemu zainstalować można sporo gier. Zwłaszcza tak dobrych jak te trzy wymienione wyżej. Skusicie się?

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się