Promocja – Xbox Game Pass 3 miesiące za 36 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Xbox Game Pass to jedna z najlepszych usług abonamentowych dla graczy, a Microsoft dba, by co miesiąc wpadały do niej kolejne hity. Kto planuje kupno subskrypcji, niech zerknie na poniższą promocję.

Xbox Game Pass otrzymało w grudniu Wiedźmina 3, w styczniu do usługi trafiło GTA 5, a w najbliższych dniach listę gier zasili choćby Tekken 7. Tutaj naprawdę jest w co grać, a wszystko za niewygórowaną kasę. Kto chce dodatkowo oszczędzić, może skorzystać z promocji w CD Keys (sprawdzone źródło), gdzie 3 miesiące subskrypcji zostało przecenione na nieco ponad 36 zł. Oferta jest przeznaczona dla nowych subskrybentów, lecz zgodnie z komentarzami na lowcygier.pl, niektórzy obecni subskrybenci kupili kod i przedłużyli nim sobie posiadany abonament. Ci z opcją Ultimate dostali przedłużenie o 2 miesiące (ze względu na różnicę cen).

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się