Promocja – Far Cry New Dawn w pudełku na PC za 44,99 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kolejna okazja, by zaopatrzyć się w promocyjny egzemplarz Far Cry New Dawn w wersji na komputery PC.

Kto nie miał okazji postrzelać w Far Cry New Dawn, może to zrobić teraz, wydając na grę 44,99 zł. Taką cenę proponuje obecnie Neo24 i jeśli jesteście chętni na zakupy, podrzucamy link do oferty:

Opis Far Cry New Dawn

Poznaj odmienione, postapokaliptyczne Hope County 17 lat po światowej katastrofie nuklearnej. Dołącz do innych ocalałych i poprowadź ich do walki z nowymi groźnymi przeciwnikami – bandytami i ich bezwzględnymi przywódczyniami – bliźniaczkami – chcącymi przejąć ostatnie surowce.

  • WALCZ O PRZETRWANIE W POSTAPOKALIPTYCZNYM ŚWIECIE – Chwyć za broń w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy, by przetrwać w tym nieprzewidywalnym i zmieniającym się świecie.
  • STAŃ PRZECIWKO DWÓM NOWYM CZARNYM CHARAKTEROM – Zwerbuj ekipę spluw i kłów do wynajęcia i zawiązuj sojusze, by wspólnie stawiać opór przywódczyniom bandytów – bliźniaczkom.
  • ROZWIJAJ BAZĘ ORAZ GRUPĘ OCALAŁYCH – Ulepszaj swoją bazę, werbując specjalistów, którzy pomogą ci odblokować nowe możliwości, w tym tworzenie broni, sprzętu i inne.
  • WALCZ O ZASOBY W HOPE COUNTY I POZA NIM – Tocz walki o teren z bandytami i wyruszaj na wyprawy w pamiętne miejsca na terenie całych Stanów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się