Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Prezenty dla gracza. Najniższe ceny PS Plus, Xbox Game Pass, doładowania PSN i więcej

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Czas wybrać prezenty dla gracza, czyli dla… siebie, albo bliskich, którzy dzielą naszą pasję. A skoro dzielą na konsolach, warto pomyśleć o wspólnym graniu i tutaj nie obejdzie się bez PS Plus czy Xbox Live Gold. Pecetowcy mogą sobie zrobić prezent w postaci wykupienia usługi Game Pass od Microsoftu lub Origin Access od EA. Elektronicy mają również ofertę dla konsolowców, zatem jest w czym wybierać.

Prezenty dla gracza to bardzo prosta sprawa (zwłaszcza, jak robimy je bliskim osobom), a do wyczekiwanej gry, klawiatury, pada czy słuchawek, miło dorzucić coś jeszcze. Jeszcze kilka lat temu na słowo abonament niejeden z nas drżał, teraz to norma, a czasem (dla niektórych) konieczność. Zatem podpowiadamy, gdzie można kupić najtaniej najpopularniejsze subskrypcje, ponieważ przy niektórych możemy naprawdę sporo grosza zaoszczędzić, jeśli wiemy, gdzie zajrzeć.

1. Abonament PS Plus na rok od 162 zł

Po co wydawać na rocznego Plusa 240 zł, jeśli można zaoszczędzić blisko osiem dyszek? Taki deal możecie zrobić w sklepie Eneba, lub nieco drożej kupić subskrypcję w CD Keys. Oba sklepy są sprawdzone i oferują PS+ na polskie konta, zatem bez obaw.

Kupujemy PS Plus w Eneba:

Kupujemy PS Plus w CD Keys:

To dwie z najtańszych opcji na roczną subskrypcję, zatem warto rozważyć zakupy. Przypominamy, że posiadacze PlayStation 4 mogą dzięki abonamentowi grać w sieci, a oprócz tego korzystają z dodatkowych rabatów w PlayStation Store. Wisienką na torcie są darmowe gry co miesiąc. W tym miesiącu dostajemy:

2. Doładowanie PSN – 100 zł za 86 zł

Skoro już zaczęliśmy od konsoli PlayStation 4 i Plusa, to polećmy dalej w tym kierunku, przedstawiając kolejny dobry deal. Jeśli chcecie kupić sobie na prezent grę w PlayStation Store, możecie to zrobić taniej i zawsze obniżyć cenę. Sposób jest prosty – kupujemy w Eneba doładowanie polskiego konta PSN o wartości 100 zł, płacąc mniej – jedynie nieco ponad 86 zł.

3. Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 zł

To jest dopiero okazja i choć promocja trwa od dłuższego czasu, warto o niej przypominać, ponieważ jest niezwykle kusząca. Xbox Game Pass Ultimate to pakiet trzech abonamentów. Za jednym razem dostajemy: Xbox Game Pass na konsolę Xbox One, Xbox Game Pass na PC oraz Xbox Live Gold. Microsoft proponuje teraz 3 miesiące Ultimate za jedyne 4 zł i choć wcześniej oferta była przeznaczona tylko dla nowych kont, pojawiały się też głosy, że powracający użytkownicy również mogą z niej skorzystać. Jak jest naprawdę? Wystarczy kliknąć w poniższy link i zobaczyć, czy widzisz niższą cenę, czyli wspomniane 4 zł:

Xbox Game Pass pozwala ograć w ramach abonamentu grubo ponad 200 gier, a lista wciąż się rozrasta. Dodatkowo posiadacze konsol Xbox One zgarniają od razu Xbox Live Gold, który jest niezbędny do sieciowych rozgrywek, zapewnia ekskluzywne zniżki w Microsoft Store oraz umożliwia pobranie kilku gier za darmo każdego miesiąca (w ramach ofert Games with Gold).

4. Nintendo Switch Online

Oto abonament, który znacznie uatrakcyjni zabawę z Nintendo Switch. Działa on podobnie jak PS Plus i Xbox Live Gold na PS4 oraz Xbox One, czyli otrzymujemy przede wszystkim dostęp do rozgrywek sieciowych. To jednak nie wszystko!

Nintendo Switch Online to nie tylko możliwość wspólnego grania ze znajomymi lub rywalizacji online z graczami z całego świata, we wspieranych tytułach takich jak Mario Kart 8 Deluxe czy Splatoon 2. Subskrypcja zapewnia też dostęp do rosnącej biblioteki tytułów NES & Super NES. Ponadto zapisy danych w chmurze czy ekskluzywne oferty, z których nie skorzystacie w inny sposób.

Gdzie kupić najtaniej? Tutaj ponownie polecamy sklepy Eneba oraz CD Keys:

Kupujemy Nintendo Switch Online w Eneba – opcja na 3 miesiące dla jednego konta (czyli dla jednej konsoli):

Kupujemy Nintendo Switch Online w Eneba – opcja na 12 miesięcy dla jednego konta (czyli dla jednej konsoli):

Kupujemy Nintendo Switch Online w CD Keys – opcja na 3 miesiące dla jednego konta (czyli dla jednej konsoli):

Kupujemy Nintendo Switch Online w CD Keys – opcja na 12 miesięcy Family dla max 8 kont (czyli dla max ośmiu konsol):

5. EA Access i Origin Access

Usługi Electronic Arts to doskonała okazja, by ograć najnowsze (i starsze) tytuły tego wydawcy za naprawdę małe pieniądze. Origin Access jest przeznaczony dla posiadaczy PC i jest proponowany w dwóch wersjach: Basic lub Premier (różnice znajdziecie w linku z cenami, który podajemy niżej). EA Access to natomiast opcja dla użytkowników PlayStation 4 i Xbox One.

Członkostwo w EA/Origin Access pozwala graczom doświadczyć Play First Trials, dzięki którym mogą wypróbować większość nowych gier EA przez 10 godzin (w przypadku Access Premier dostajemy przed premierą nie trial, lecz pełną grę bez ograniczeń czasowych!). Abonenci korzystają również z 10% rabatu na zakup pełnych gier, rozszerzeń, elementów w grze i wielu innych. Dodatkowo gracze mogą wskoczyć do rosnącej biblioteki gier EA, w tym najpopularniejszych serii takich jak Battlefield, EA SPORTS FIFA, Star Wars Battlefront i innych.

EA Access dla konsoli Xbox One:

EA Access dla konsoli PS4:

  • 1 miesiąc za 14,99 zł
  • 12 miesięcy za 79,99 zł

Origin Access na PC:

Dajcie znać, czy skorzystacie z przedstawionej powyżej oferty i zrobicie sobie prezent!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!