Darkest Dungeon i Minecraftowy PixARK do wypróbowania za darmo przez weekend

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Nadchodzi weekend, a wraz z nim kolejne propozycje dotyczące gier wszelakiej maści do wypróbowania. Oto dwie z nich.

Przez trzy dni możemy za darmo sprawdzić na Steamie coś z tego: Darkest Dungeon i PixARK. A jeśli któraś z gier przypadnie nam do gustu, zakupimy ją w promocji.

Pierwsza z proponowanych produkcji, Darkest Dungeon, to RPG z elementami turówki. Jako główny bohater dowiadujemy się, że odziedziczyliśmy posiadłość, która pełna jest złych kreatur – wraz z drużyną próbujemy więc oczyścić teren. Tytuł ma podobno bardzo, bardzo mroczny klimat.

Jeśli gra spodoba się nam, to do 1 czerwca możemy ją kupić z rabatem -75 procent (dzięki czemu kosztuje 22,49 złotych). Osoby zainteresowane darmowymi trzema dniami z Darkest Dungeon odsyłamy pod ten adres.

Z kolei PixARK to nawiązująca do przygodówki ARK: Survival Evolved sandboksowa gra eksploracyjna, w której trafiamy do złożonego z wokseli magicznego świata, gdzie mamy przetrwać i oswajać wielkie zwierzaki, takie jak dinozaury i smoki.

Tak jak w przypadku Darkest Dungeon, także i tutaj do 1 czerwca możemy kupić tytuł w promocji za 57,19 złotych (normalnie kosztuje 143,99 złotych). Chętni do przetestowania gry znajdą ją pod tym adresem.

Jeśli żadna z proponowanych produkcji nie jest zgodna z waszymi preferencjami, to pozostaje jeszcze nadmienić o darmowym weekendzie z Far Cry 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się