Okazja Tygodnia w PS Store. Zombie Army 4: Dead War przecenione

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W obecnej Okazji Tygodnia kupimy standardową wersję Zombie Army 4: Dead War na PS4 za 135,85 zł. Taniej chodzą ponadto edycje Deluxe i Super Deluxe.

Kto zajrzy do PS Store, zobaczy nową Okazję Tygodnia, którą jest w miarę świeża – bo wydana w zeszłym miesiącu – gra o strzelaniu do nazistowskich szwędaczy Zombie Army 4: Dead War. Podstawkę możemy dostać w promocji za 135,85 zł, edycja Deluxe to natomiast wydatek rzędu 135,85 zł, a najbardziej wypasiona Super Deluxe kosztuje 135,85 zł. W każdym przypadku obniżka ceny wynosi 35%.

Okazja Tygodnia w PS Store – do 12 marca:

  • Zombie Army 4: Dead War za 135,85 zł
  • Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition za 135,85 zł
  • Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition za 135,85 zł

Opis gry z PS Store i trailer:

Hordy Hitlera powracają w tym mrożącym krew w żyłach shooterze! Straszliwi sekciarze, niesamowita broń i nowa kampania dla 1-4 graczy czekają na ciebie w Europie lat 40. Walcz, by ocalić ludzkość przed armagedonem nieumarłych!

Ruch oporu pokonał Hitlera-zombie i przegnał go do piekła, ale umarli znów powstają i czują wielki głód! Kontynuuj historię z Zombie Army Trilogy na nowych, ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, przez który brygada ocalałych musi przemierzyć Włochy i nie tylko!

Ciesz się wyznaczającą standardy balistyką, stwórz wymarzonego zabójcę i ujarzmij moc ognia, błyskawic oraz świętej esencji, ulepszając broń, by walczyć z umarłymi. Gdy otoczy cię horda, rozerwij ją na strzępy dzięki udoskonalonej walce wręcz i rozdzierającym egzekucjom!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się