NieR Automata na PC w promocji. Gra za 62 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

NieR Automata to jeden z najlepszych slasherów ostatnich lat i kto nie miał okazji go sprawdzić, może to teraz zrobić za 62 zł z groszami.

NieR Automata od studia Platinum Games to pozycja obowiązkowa dla osób, które lubią szybką akcję. Tytuł został wydany w 2017 roku, zdobywając niesamowicie wysokie noty. Średnia z ponad 100 recenzji w serwisie Metacritic wynosi 88/100. Grę w cyfrowej wersji PC kupimy obecnie w promocji na CD Keys (jest polski język):

Gra NieR: Automata opowiada historię androidów 2B, 9S i A2 oraz ich walki o odzyskanie dystopii opanowanej przez potężne maszyny.

Ludzkość została wyparta z Ziemi przez mechaniczne istoty z innego świata. Próbując ostatnimi siłami odzyskać planetę, ludzie wysyłają oddział żołnierzy androidów, aby wyeliminować najeźdźców. Pomiędzy maszynami i androidami trwa zaciekła wojna… Wojna, która może wkrótce odsłonić dawno zapomnianą prawdę o świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się