Masz PS Plus, masz 10 zł rabatu na Pyszne.pl

131 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Sony uruchamia kolejną promocję w ramach programu PlayStation Plus Rewards. 

Posiadacze abonamentu PS Plus (tutaj zobaczysz, gdzie kupić Plusa na 12 miesięcy najtaniej!) mogą korzystać z licznych rabatów dostępnych w PlayStation Plus Rewards. Do obecnych dochodzi kolejny:

Zasady? Kod zniżkowy o wartości 10 zł upoważnia do zamówienia na stronie www.pyszne.pl oraz aplikację mobilną Pyszne.pl. Minimalna wartość zamówienia to 30 zł. Kod kuponu jest ważny do 31.05.2021 roku. Kod można wykorzystać tylko w restauracjach oferujących płatność online. Kod jest do jednorazowego wykorzystania, nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). Jeden użytkownik może wykorzystać kod kuponu niniejszej akcji promocyjnej tylko raz. W pierwszej kolejności muszą zostać spełnione warunki restauracji. Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości kodu, różnicę ceny należy opłacić za pomocą płatności online (PayU, PayPal, Sofort lub kartą kredytową).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się