Marvel’s Avengers za darmo przy kupnie np. ACER Nitro 5 w Media Expert

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto czai się na kupno nowego laptopa do grania lub innego urządzenia wyposażonego w procesory Intel Core i5, i7 lub i9 dziewiątej bądź dziesiątej generacji, dostanie w Media Expert prezent – Marvel’s Avengers na PC za darmo.

Media Expert odpalił promocje z okazji 18 urodzin, a wśród nich znajdziemy choćby laptop ACER Nitro 5 za 3699 zł. Pełną specyfikację sprzętu znajdziecie w linku poniżej, na stronie produktu. Choć cena nie jest tak kusząca, że od razu wszyscy zaczną wyciągać kasę z portfela, sprawa zaczyna wyglądać bardziej ciekawie, jeśli dorzucimy do tego Marvel’s Avengers na PC za darmo. Gra jest dorzucana do laptopa w ramach promocji Intela. Zatem najpierw kupujemy laptop (lub inny produkt z oferty), a następnie zgarniamy klucz na Avengersów, który normalnie kosztuje ponad 200 zł.

Marvel’s Avengers to kolejna gra w kultowym uniwersum. W wyniku spisku superbohaterowie zostają obarczeni katastrofą w San Francisco, a stojąca za wszystkim organizacja obiecuje ludności, że zapewni bezpieczeństwo w mieście. Jak? Wysyłając na ulice bandę robotów. Jak to się skończy, można się domyślić.

Gra była niedawno testowana przez graczy i choć nie każdy był zadowolony, nie można odmówić zainteresowania produkcją. Beta Marvel’s Avengers okazała się najchętniej pobieraną betą w historii PlayStation. 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się