Marvel's Avengers - Edycja Najpotężniejszych Bohaterów

Marvel’s Avengers – Edycja Najpotężniejszych Bohaterów PS4 o 520 zł taniej na Black Friday Weeks w RTV Euro AGD

599 zł 1119 zł -46%

71 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Edycja Najpotężniejszych Bohaterów Marvel’s Avengers zawiera pamiątki po każdym z Avengersów.

RTV Euro AGD organizuje wyprzedaż Black Friday Weeks. Całą ofertę znajdziecie TUTAJ. Wśród przecenionych produktów znalazła się ostro ścięta cenowo Marvel’s Avengers – Edycja Najpotężniejszych Bohaterów na PS4. Oto bezpośredni link:

Edycja Najpotężniejszych Bohaterów Marvel’s Avengers zawiera pamiątki po każdym z Avengersów, zaczerpnięte prosto z wydarzeń z gry, wliczając w to w pełni pomalowaną, 30-centymetrową figurkę Kapitana Ameryki. Zaprojektowana przez artystów z firmy Gentle Giant, ta ekskluzywna, najwyższej jakości figurka z PCW w najdrobniejszych szczegółach oddaje teksturę munduru Kapitana Ameryki. Bez wątpienia będzie to wyjątkowe uzupełnienie twojej kolekcji.

Edycja ta zawiera również Edycję Deluxe gry Marvel’s Avengers w wyjątkowym SteelBooku®, figurkę Hulka, brelok do kluczy w kształcie Mjolnira, sprzączkę do paska Czarnej Wdowy, projekty prototypu zbroi Iron Mana, przypinkę honorowego Avengera Kamali Khan oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich Avengersów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się