Kolekcja Asasynów na PS4 i Xbox One w promocji, od 49 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto nie miał okazji sięgnąć po Assassin’s Creed The Ezio Collection, ponownie ma szansę kupić pakiet w promocji.

Promocyjna cena Assassin’s Creed The Ezio Collection powraca co jakiś czas jak bumerang. Jeśli wcześniej nie skorzystaliście, to naprawdę warto. Pudełkowe wydanie odświeżonych klasyków w wersji na Xbox One zgarniemy za 49 zł, a na PlayStation 4 za 49,99 zł. Pakiet zawiera remastery trzech świetnych gier z uniwersum, w których wcielimy się w legendarnego mistrza asasynów, Ezio Auditore da Firenze. Dostajemy Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelations. Oto linki do ofert:

Zawartość Assasin’s Creed: The Ezio Collection:

  • Assassin’s Creed II – Saga Ezio się rozpoczyna, a ty walczysz i odkrywasz otwarty świat włoskiego renesansu – epoki sztuki, bogactw i zabójczych spisków.
  • Assassin’s Creed Brotherhood – Ruszaj do największego miasta Włoch, Rzymu – centrum władzy, chciwości i korupcji. Jako Ezio obejmij przewodnictwo nad całym bractwem asasynów.
  • Assassin’s Creed Revelations – Dwóch asasynów, jedno przeznaczenie. Wyrusz na ostatnią przygodę Ezio, który podąża śladami swego wielkiego mentora, Altaira. W trakcie podróży po XVI-wiecznym Konstantynopolu, sercu Imperium Osmańskiego, czeka cię wiele odkryć i objawień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się