Kangurek Kao: Runda 2 za darmo na Steam i zapowiedź nowej części

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Tak! Pracujemy nad kolejną odsłoną Kangurka Kao – potwierdzają twórcy serii, jednocześnie zapraszając do darmowego pobierania Kangurek Kao: Runda 2.

Tym razem dzielny Kao przeżyje zupełnie nową przygodę. Na graczy czekać będą świeże platformowe wyzwania, nieznani wcześniej przeciwnicy i wciągająca opowieść, a wszystko to w malowniczej, pełnej detali szacie graficznej. Już niebawem ujawnimy więcej szczegółów na temat gry – czytamy w komunikacie prasowym od Tate Multimedia.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przeżyć wcześniejszych przygód Kangurka Kao, teraz nadarza się ku temu okazja: od 9 do 14 czerwca gra Kangurek Kao: Runda 2 dostępna będzie do pobrania zupełnie za darmo na platformie Steam. Grę pobierzecie w tym miejscu.

Pierwsza odsłona przygód Kangurka wskoczyła na półki sklepowe 20 lat temu, zapewniając niezapomniane chwile i piękne wspomnienia graczom na całym świecie. Kontynuacja, Kangurek Kao: Runda 2 przez pełny rok znajdowała się w Top 10 najlepiej sprzedających się gier w Polsce. Do dziś seria gier o Kangurku Kao w wersji pudełkowej sprzedała się w 700 000 sztukach na całym świecie.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się