Horizon Zero Dawn Complete Edition za 24 zł. Wersja na amerykańskie konto PSN

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Podrzucamy link do bardzo dobrej okazji na Horizon Zero Dawn Complete Edition. Jedyny warunek, to założenie amerykańskiego konta PSN i można grać!

W sklepie CD Keys możemy znaleźć obecnie niezłą przecenę Horizon Zero Dawn Complete Edition na PlayStation 4. Za grę płacimy jedynie 24 zł, lecz UWAGA – to wersja na amerykańskie konto PSN. Utworzenie nowego profilu to jednak nic trudnego i w sieci znajdziecie sporo poradników, jak się za to zabrać. Chętni na zakupy niech klikają w poniższy link:

Przeżyj całą legendarną przygodę Aloy z plemienia Nora i rozwikłaj tajemnice świata opanowanego przez śmiertelnie groźne maszyny. Przepędzona przez własne plemię młoda łowczyni walczy o poznanie swojej przeszłości, odkrycie swego przeznaczenia… i powstrzymanie wielkiego zagrożenia dla przyszłości. Niszcz różnorodne maszyny i siej popłoch wśród wrogich plemion w otwartym świecie pełnym dzikiej przyrody i licznych niebezpieczeństw.

Horizon Zero Dawn to wielokrotnie nagradzana gra Action RPG. Edycja Kompletna zawiera grę podstawową oraz obszerny dodatek The Frozen Wilds z nowymi krainami, umiejętnościami, broniami i maszynami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się