GTA 5 Premium Online Edition na PC w promocji za 39 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Choć GTA 5 ma swoje lata na karku, nadal jest jedną z najpopularniejszych gier. Nie graliście? Może czas nadrobić zaległości?

GTA 5 w wersji Premium Online Edition możemy obecnie kupić w Gamivo za 39 zł z groszami. Oto link do oferty i instrukcja krok po kroku, jak uzyskać taką cenę. Gra posiada język angielski i aktywujemy ją na platformie Rockstar:

UWAGA: Aby kupić grę za wspomnianą cenę, należy:

  1. Przejść pod podany link i niżej na liście sprzedawców wybrać tego, który proponuje najniższą cenę;
  2. W koszyku rabatowym wpisać kod HERO3
  3. Wyłączyć płatną ochronę kupujących.

Edycja online premium Grand Theft Auto V zawiera wszystkie elementy fabularne GTA 5, tryb Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się