Gry Xbox One w promocji: Rise of the Tomb Raider: 20 Year za 18,74 zł, Monster Hunter World za 59 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W sklepie Microsoftu pojawiła się duża promocja na Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration. Do tego w jednym z elektromarketów ścięto cenę Monster Hunter World. Chętni na zakupy?

Jeśli nie mieliście okazji pograć w Rise of the Tomb Raider, żal nie sprawdzić tego tytułu za tak małą kasę. Kto posiada konsolę Xbox One, wyruszy na przygodę z panną Croft za jedyne 18,74 zł (oferta ważna do 30 marca). Inną ciekawą promocją dla właścicieli XOne jest Monster Hunter World – pudełkowa wersja chodzi obecnie w RTV Euro AGD o 30 zł taniej, czyli płacimy 59 zł (oferta ważna tylko dzisiaj, 17 marca). Oto linki:

Oba tytuły zostały ulepszone dla Xbox One X. W przypadku Rise of the Tomb Raider, gracze mogą wybrać spośród trzech trybów graficznych, w tym natywnego 4K dla najwyższej rozdzielczości, wzbogaconej grafiki zawierającej niesamowite ulepszenia oraz wysokiej liczby klatek na sekundę, gwarantującej najbardziej płynną rozgrywkę.

Inne opcje dla Xbox One X to obsługa ekranów HDR dla żywszych i bardziej dokładnych kolorów, obsługa dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos dla stuprocentowego dźwięku 3D, wzbogacona rozdzielczość tekstur i poprawiony antyaliasing, gwarantujący jeszcze bardziej wciągającą i realistyczną szczegółowość. Dodatkowe ulepszenia dotyczą oświetlenia wolumetrycznego i odbić, roślinności, szczegółowości wielokątów i wzmocnionego filtrowania tekstur.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się