Gry Ubisoftu za darmo przez tydzień. Testujcie Asasynów, Far Cry i więcej

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Ubisoft proponuje darmowe testowanie usługi Uplay Plus. Możemy korzystać za darmo z całej biblioteki gier przez 7 dni.

Miesięczny abonament Uplay Plus kosztuje 60 zł bez grosza, lecz jeśli szkoda Wam kasy, możecie chociaż przez tydzień bawić się z usługą Francuzów za free. Ubisoft zaprasza do testowania swojego Plusa zarówno nowych, jak i starych użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z abonamentu. A to oznacza, że za darmo pogramy przez kilka dni w naprawdę sporo świetnych gier.

Uplay Plus za darmo – trial

Kto chce wypróbować Uplay Plus za darmo, niech przejdzie na stronę usługi i klika w przycisk Try for free. Następnie dokonujemy kilku formalności (konieczne jest podanie numeru karty kredytowej lub debetowej) i można pobierać gry. Usługę przetestujemy za darmo w dniach 7-27 lipca przez okres 7 dni.

W ramach Uplay Plus znajduje się ponad 100 gier, w tym seria Assassin’s Creed, Far Cry oraz The Division. Mamy też Might & Magic: Heroes, The Settlers, Rayman, Anno i wiele, wiele więcej. Na pewno każdy znajdzie coś, czego jeszcze nie ograł, a zawsze chciał wypróbować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się