Gra za darmo. Kup Spider-Man za 59 zł i wybierz drugą grę za free

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W Media Expert możemy obecnie kupić Spider-Man na PS4 za 59 zł i do tego dobrać drugi tytuł (z ograniczonej puli), za który nie dopłacimy ani złotówki.

Nie mieliście jeszcze okazji pobujać się na pajęczynie w grze Spider-Man, a zawsze Was kusiło? Może druga gra gratis rozwiąże zakupowy dylemat. Wybierając tytuł z Człowiekiem Pająkiem w cenie 59 zł, możemy dobrać drugi tytuł za darmo. Oto krok po kroku, jak skorzystać z okazji:

Otwórz nowy rozdział w historii Marvelowskiego Spider-Mana i wciel się w rolę bardziej doświadczonego Petera Parkera.

W Marvel’s Spider-Man gracz pokieruje jednym z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na świecie. Akrobacje, improwizacja i miotanie siecią to podstawowe umiejętności tego pełzającego po ścianach herosa. Pozna również nowe elementy, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w grze o Spider-Manie.

Od praktycznego sposobu przemieszczania się z pomocą technik parkour i unikatowych interakcji z otoczeniem aż po nowy system walki i niesłychanie wartką akcję – w takiego Spider-Mana jeszcze nie graliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się