Gra za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Pobierajcie Pac-Man Championship Edition 2

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Po małym falstarcie, Pac-Man Championship Edition 2 jest rozdawane posiadaczom konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Dwa dni temu pisaliśmy, że Pac-Man Championship Edition 2 jest do pobrania za darmo na PS4. I był… przez kilka godzin. Tytuł następnie wrócił do swojej standardowej ceny i wielu z Was nie zdążyło go nawet dodać do swojej biblioteki. No, to teraz pora nadrobić zaległości!

Pac-Man Championship Edition 2 za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Wspomniana akcja musiała być po prostu falstartem i teraz Pac-Man’a możemy pobierać za free nie tylko na konsoli od Sony, lecz również na Xbox One oraz na PC. Warto? Jeśli płynie w Waszych żyłach nieco retro-krwi, to zdecydowanie polecamy ten tytuł.

Pac-Man Championship Edition 2 to klasyk w nowym wydaniu, który naprawdę wciąga, a jeśli ktoś chce wbić platynę (na PS4), będzie musiał się nieźle wysilić. Jest wyzwanie. Produkcja otrzymała swego czasu wysokie oceny – jeśli spojrzymy na Metacritic, zobaczymy średnią z 26 recenzji na poziomie 77/100.

Pac-Man Championship Edition 2 to gra dla jednego gracza. Tytuł posiada grafikę 3D i wynosi bieganie po labiryncie na zupełnie nowy poziom. Możemy np. stworzyć cztery kolejki duchów, aby połknąć je jednocześnie. Zobaczymy też nowe tryby, takie jak walka z czasem oraz przygoda – w tej ostatniej znajdziemy szybko uciekające owoce, wielkich złych bossów, szalone zremiksowane zasady i nie tylko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się