Gra za darmo na PC, PS4 i Xbox One. LEGO Ninjago Movie – Gra Wideo

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

[Aktualizacja]

Gra została już udostępniona do pobrania również w polskim PlayStation Store. Poniżej znajdziecie link.

[Oryginalna wiadomość]

Ostatnie tygodnie są bardzo obfite w gry do pobrania za darmo. Kolejnym tytułem jest LEGO Ninjago Movie – Gra Wideo. Tytuł możemy otrzymać za free w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Takie prezenty to lubimy! Posiadacze komputerów oraz konsol mogą zaopatrzyć się w darmowy egzemplarz LEGO Ninjago Movie – Gra Wideo. Tytuł jest już dostępny na Xbox One w polskim regionie. Na Steam promocja ruszy o 15:00. Jeśli chodzi o PS4, póki co promocja jest aktywna tylko w regionie USA, lecz jeszcze dzisiaj powinna zostać aktywowana również w polskim PlayStation Store.

LEGO Ninjago Movie – Gra Wideo. Gdzie pobrać?

Opis gry oraz trailer:

Poczuj moc wojownika ninja w nowej grze LEGO NINJAGO Film Gra Wideo! Wciel się w ulubione postacie – Lloyda, Jay, Kai, Cole’a, Zane’a, Nya i Mistrza Wu – i pomóż im obronić swoją wyspę przed zakusami złego Lorda Garmadona oraz jego Armii Rekinów. Opanuj umiejętności ninja i skacz wyżej niż inni, biegaj po ścianach i walcz z przeciwnikami Ninjago, aby zdobywać nowe poziomy postaci i pogłębiać swoją wiedzę na temat sztuk walki. Tylko w tej grze znajdziesz 8 pełnych przygód i niebezpieczeństw lokalizacji znanych z filmu. W każdej z nich znajduje się także unikatowe dojo wyzwań. Dostępne są także mapy bitewne dla maksymalnie czterech graczy, które będą doskonałym miejscem starć między znajomymi i członkami rodziny!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się