God of War za 23 zł na konto PSN USA

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

CD Keys drastycznie obniża cenę kolejnego hitu na PlayStation 4. Tym razem możemy sięgnąć po God of War za naprawdę małą kasę, w wersji na amerykańskie konto PSN.

God of War chodzi w serii PlayStation Hits za 59 zł na promocjach, lecz kto che, może zdobyć tytuł o wiele taniej. Warunek jest jeden – założenie amerykańskiego konta PSN, co trudne nie jest i nie zajmuje wiele czasu. Wówczas możemy przejść najnowsze przygody Kratosa za jedyne 23 zł. Przypominamy jednocześnie, że wciąż możemy korzystać z podobnej oferty, tyle że na kompletną edycję Horizon Zero Dawn. Warto.

Kratos wyszedł z cienia bogów i wybrał życie człowieka. Teraz musi stawić czoła nieznanej krainie, niespodziewanym zagrożeniom i wyzwaniom, które niesie ze sobą ojcostwo. Razem ze swym synem, Atreusem, rozpoczyna podróż w głąb brutalnej rzeczywistości Midgardu, by zmierzyć się z bardzo osobistym zadaniem.

  • Odwiedź mroczną krainę nieokiełznanych żywiołów, w której spotkasz przerażające stworzenia i bezlitosnych bogów prosto z kart mitologii nordyckiej.
  • Pokonuj wrogów w efektownych bliskich starciach, w których liczy się przede wszystkim taktyka i precyzja.
  • Odkryj poruszającą opowieść o ojcu i synu walczących ramię w ramię, by sprostać bardzo osobistemu wyzwaniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się