God of War za 23 zł, Horizon: Zero Dawn za 19 zł! Promocja na wersje PSN USA

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Dwie kapitalne gry na PS4 – God of War i Horizon: Zero Dawn – w kapitalnych cenach. Jedyny warunek, to założenie konta PSN USA, lecz to kilka minut roboty, więc naprawdę warto przemyśleć sprawę.

Za 43 zł możemy się obłowić w God of War oraz Horizon: Zero Dawn (edycja kompletna z DLC). Pierwsza z tych gier kosztuje w promocji na CD Keys niecałe 24 zł, za drugą płacimy w Eneba lekko ponad 19 zł, lecz są to wersje na amerykańskie konta PSN. Założenie takiego konta to jednak prościzna, a po kupnie produktów na takie konto możemy przełączyć się na polskie i dalej korzystać z gier przeznaczonych na region USA. Kto chętny, poniżej znajdzie linki do ofert (do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność. Groszowe sprawy przy wyborze Przelewy24):

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn to wielokrotnie nagradzana gra Action RPG. Edycja Kompletna zawiera grę podstawową oraz obszerny dodatek The Frozen Wilds z nowymi krainami, umiejętnościami, broniami i maszynami.

Przeżyj całą legendarną przygodę Aloy z plemienia Nora i rozwikłaj tajemnice świata opanowanego przez śmiertelnie groźne maszyny. Przepędzona przez własne plemię młoda łowczyni walczy o poznanie swojej przeszłości, odkrycie swego przeznaczenia… i powstrzymanie wielkiego zagrożenia dla przyszłości. Niszcz różnorodne maszyny i siej popłoch wśród wrogich plemion w otwartym świecie pełnym dzikiej przyrody i licznych niebezpieczeństw.

God of War

Kratos wyszedł z cienia bogów i wybrał życie człowieka. Teraz musi stawić czoła nieznanej krainie, niespodziewanym zagrożeniom i wyzwaniom, które niesie ze sobą ojcostwo. Razem ze swym synem, Atreusem, rozpoczyna podróż w głąb brutalnej rzeczywistości Midgardu, by zmierzyć się z bardzo osobistym zadaniem.

  • Odwiedź mroczną krainę nieokiełznanych żywiołów, w której spotkasz przerażające stworzenia i bezlitosnych bogów prosto z kart mitologii nordyckiej.
  • Pokonuj wrogów w efektownych bliskich starciach, w których liczy się przede wszystkim taktyka i precyzja.
  • Odkryj poruszającą opowieść o ojcu i synu walczących ramię w ramię, by sprostać bardzo osobistemu wyzwaniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się