Głośniki Genesis Helium 600 za 199 zł w Media Expert i OleOle!

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto chce zaopatrzyć się w naprawdę niezły zestaw głośników 2.1, niech korzysta z promocji na Genesis Helium 600.

Głośniki Genesis Helium 600 możemy kupić obecnie (w chwili publikacji okazji) w elektromarketach Media Expert oraz OleOle! Cena została ścięta o 100 zł, zatem zamiast 299 zł płacimy 199 zł. A warto, ponieważ to naprawdę niezły sprzęt, który kilka lat temu miałem osobistą przyjemność testować:

Genesis Helium 600 – podsumowanie testu (cały test do przeczytania tutaj)

Genesis Helium 600 okazały się świetnym kompanem przygód, których doświadczałem przy boku Geralta z Rivii. Głośniki zapewniały niezapomniane doznania dźwiękowe podczas przemierzania kolejnych katakumb z panną Croft i pomagały budować napięcie w świetnej grze platformowej Little Nightmares. O słuchawkach zapomniałem nawet podczas zabawy w Resident Evil 7, choć chyba nadal będę się upierał, że horrory tylko w nocy i z słuchawkami na uszach.

Jakby nie było, sprzęt od Genesis jest bardzo dobrym uzupełnieniem słuchawek dla gracza i ciekawą opcją dla osób, które poszukują zestawu 2.1. Z przyjemnością je włączam przy odpalaniu komputera, nie słysząc przy tym pisków czy trzasków wydobywających się z głośników. Jest cisza jak makiem zasiał, dopóki nie odpalimy ulubionej gry.

PLUSY:

+ głębokie basy
+ przyzwoite soprany i średnie tony
+ przewodowy pilot
+ design nienachalnie podkreślający gamingowość
+ drewniane obudowy subwoofera i satelit
+ stosunek ceny do jakości

MINUSY:

– krótkie przewody do podłączenia satelit (około 1,3 m)

OCENA: 4/5

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się