FIFA 20 od 109 zł. Promocja na PC, PS4 i Xbox One (na konsolach steelbook w komplecie)

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kilka sklepów przeceniło grę FIFA 20, zatem kto chce zasmakować nieco sportowych emocji, niech przegląda ofertę.

FIFA 20 jest obecnie dostępna w promocji już za 109 zł w wersji na komputery PC lub za 149 zł na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (w jednej z ofert ze steelbookiem w komplecie). Są to wersje pudełkowe, a dostawę dostajemy gratis. Oto linki do ofert:

FIFA 20 – największą nowością są rozgrywki uliczne w trybie Volta. EA Sports wdrożyło też zmiany w mechanice rozgrywki, takie jak nowy system zastosowany przy wykonywaniu rzutów karnych, gdzie będziemy mogli zdecydować – za pomocą specjalnego celownika – w którą część bramki chcemy skierować futbolówkę. Deweloperzy zadbali również o poprawioną fizykę piłki, lepsze starcia 1 na 1 w ataku czy ulepszenia w defensywie.

Fabuła w FIFA 20 rozgrywa się w trybie Volta. W odróżnieniu od Drogi do sławy, tutaj sami tworzymy bohatera, zatem nie jesteśmy ograniczeni do postaci narzuconej przez deweloperów. Nasza postać dołączy do drużyny, która trenując w starym magazynie snuje marzenia o zdobyciu mistrzostwa. EA Sports zadbało również o relacje pomiędzy zawodnikami, zatem mogą się zdarzać sprzeczki oraz nieporozumienia. Z pewnością uatrakcyjni to samą rozgrywkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się