Far Cry 3 za darmo na PC. Oferta ważna tylko przez kilka dni

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Jeśli uważacie, że darmowych gier nigdy za wiele, to polecamy Far Cry 3. Pierwszoosobową strzelankę możemy dodać na platformie Ubisoft.

Świetne promocje nie trwają zbyt długo, tak jak ta dotycząca darmowej gry, Far Cry 3. Przez kilka kolejnych dni, a właściwie do 8 września, możemy otrzymać zupełnie bezpłatnie jedną z najlepszych odsłon serii. Wszystko czego potrzebujemy, to aktywne konto Uplay.

Pierwotnie Far Cry 3 został udostępniony za darmo użytkownikom z Chin. Jednak Ubisoft nie nałożył żadnych blokad regionalnych, więc każdy może na tym skorzystać. Trzeba tylko aktywować grę w odpowiedni sposób, a ten nie jest zbyt skomplikowany, o czym zaraz się przekonacie.

Na początek logujemy się na swoje konto Uplay, ale przez urządzenie mobilne. Następnie należy wejść na stronę promocji. Tamże na karcie produktu wybieramy niebieski przycisk, nad którym widnieje promocyjna cena gry podana w juanach. Oczywiście finalizujemy transakcję. Na koniec przechodzimy do aplikacji Uplay i możemy bezpiecznie pobrać grę.

Far Cry 3 to za mało? Mamy dla was coś ekstra… Na Uplay obowiązuje również inna promocja na darmową grę. Do 8 września dostępny jest także The Division. Po szczegóły zapraszamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się